SHITET APARTAMENT1+1 NE SARANDE PAMJE NGA DETI

  • Check with seller
  • Published date: November 8, 2017
  • Modified date: November 17, 2017
    • Fier, Albania

Shitet Apartament 1 + 1 ne rrugen Mitat Hoxha ,lagja 4 SARANDE. Apartamenti ka një siperfaqe prej 91.84 m2. Është e organizuar me një sallon ,me një koridor,një dhomë gjumi, dy ballkone dhe një tualet. Ajo është e vendosur në një ndërtesë të re 7-katëshe, në katin e 2-të , e pajisur me një ashensorë. Orientimi i apartamentit është jug-perëndim. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume informacion na kontaktoni ne numrat tane te telefonit
0675011100/0675011000
Ose na vizitoni ne mobilerin MIS MOBEL.
Vendodhja:Perballe GOLD CENTER FIER.
JU MIREMRESIM.


Gjendja: E Re!

Informacione te dobishme

  • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
  • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
  • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
  • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings