SHITET APARTAMENT1+1 NE SARANDE

  • Check with seller
  • Published date: November 8, 2017
  • Modified date: December 18, 2017
    • Fier, Albania

Shitet Apartament 1 + 1 ne rrugen Mitat Hoxha ,lagja 4 SARANDE. Apartamenti ka një siperfaqe prej 81.81 m2. Është e organizuar me një sallon ,me një koridor,një dhomë gjumi, një ballkon dhe një tualet. Ajo është e vendosur në një ndërtesë të re 7-katëshe, në katin e 3-të, e pajisur me një ashensorë. Orientimi i apartamentit është në perëndim. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Kontakt: 0675011100 / 0675011000
Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier

Ju mirëpresim!


Gjendja: E Re!

Informacione te dobishme

  • Avoid scams by acting locally or paying with PayPal
  • Never pay with Western Union, Moneygram or other anonymous payment services
  • Don't buy or sell outside of your country. Don't accept cashier cheques from outside your country
  • This site is never involved in any transaction, and does not handle payments, shipping, guarantee transactions, provide escrow services, or offer "buyer protection" or "seller certification"

Related listings