Categories

Latest Listings

 • Kend

  Kend

  Kende Fier (Fier) May 6, 2019 130,000 LEK

  Kend Ngjyra : Mustard Permasat : 290 cm x 274 cm Permasat jane standarte por mund te behet dhe me porosi ne permasa ose ne ngjyre tjeter. Kontakt: 0675011100 / 0675011000 Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier Ju mirëpresim!

 • Tavolin ngrenie

  Tavolin ngrenie

  Tavolina Fier (Fier) May 6, 2019 85,000 LEK

  Tavolin ngrenie + 6 karrige Ngjyra : Bardh Materiali : Entief Ngjyra karrigeve : Bardh + Mustard Materiali : Dru + Sfungjer + Cop cilesia maximale OFROHET NE NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL TE NDRYSHEM Kontakt: 0675011100 / 0675011000 Adresa: Mis Mob...

 • Komplet kolltukesh

  Komplet kolltukesh

  Divane Fier (Fier) May 6, 2019 180,000 LEK

  Komplet kolltukesh 3+2+1+1 Ngjyra : Vishnje Materiali : Sfungjer cilesor , Dru cilesor ,Cope cilesore OFROHET NE NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL TE NDRYSHEM Kontakt: 0675011100 / 0675011000 Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier Ju ...

 • Tavolin Ngrenie

  Tavolin Ngrenie

  Tavolina Fier (Fier) May 6, 2019 100,000 LEK

  Tavolin ngrenie + 4 karrige Ngjyra : Bardh Ngjyra karrigeve : Bardh + Vishnje Materiali : Dru me lyerje Permasat : 158 cm x 90 cm OFROHET NE NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL TE NDRYSHEM Kontakt: 0675011100 / 0675011000 Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës p...

 • Vitrin TV

  Vitrin TV

  Vitrina Fier (Fier) May 6, 2019 25,000 LEK

  Vitrin televizori Ngjyra : Dru natyral + Gri Materiali : Entief Permasat : 160 cm x 40 cm OFROHET NE NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL TE NDRYSHEM Kontakt: 0675011100 / 0675011000 Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier Ju mirëpresim!

 • Komplet kolltukesh

  Komplet kolltukesh

  Kolltuke Fier (Fier) April 26, 2019 140,000 LEK

  KOMPLET KOLLTUKESH 3+2+1+1 Ngjyra : Gri Materiali : Sfungjer cilesor , Dru cilesor ,Cope cilesore OFROHET NE NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL TE NDRYSHEM Kontakt: 0675011100 / 0675011000 Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier Ju mirë...

 • KOMPLET TAVOLINE DHE KARRIGE

  KOMPLET TAVOLINE DHE KARRIGE

  Tavolina Fier (Fier) April 26, 2019 85,000 LEK

  TAVOLINA Ngjyra : Bardhe , Permasat : 200 cm, 100 cm Materiali :Entjef i punuar me boje ,xham me dekor KARRIGE Ngjyra : Bardhe,Gri Materiali : Dru,sfungjer cilesor dhe tapiceri Mund te shiten edhe te ndara ! Permasat jane standarte por mund te behet ...

 • KEND SALLONI

  KEND SALLONI

  Kende Fier (Fier) April 26, 2019 130,000 LEK

  Ngjyra : Bardhe ,Vishnje Permasat : 280 cm ,300 cm Permasat jane standarte por mund te behet dhe me porosi ne permasa ose ne ngjyre tjeter. Kontakt: 0675011100 / 0675011000 Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier Ju mirëpresim!

 • PAISJE DYQANI MISHI

  PAISJE DYQANI MISHI

  Okazion Fier (Fier) April 10, 2019 500,000 LEK

  Shiten paisje per dyqan mishi 1 dhome frigoriferike: permasat 2 meter gjatesi me 2 meter gjeresi .dhoma ka motor monobllok ,monofaze 800wat. Ftoh deri ne -10 grade. 1 frigorifer vitrine banak me 2 dhoma ftohje . Marka DGD. Pershkrimin e keni ne foto ...

 • TROJE NE SHITJE

  TROJE NE SHITJE

  Okazion Fier (Fier) April 8, 2019 Check with seller

  TROJE NE SHITJE Siperfaqa totale: 16000 m2 Pershkrimi: Trojet jane te ndare me planimetri. Cdo truall eshte ne kontakt me rrugen Siperfaqa e trojeve:730m2 ,562m2,574m2 Cmimi i trojeve eshte i diskutueshem . Mundesi blerje me keste Per trojet 730 m2 c...

 • KEND KOLLTUQESH

  KEND KOLLTUQESH

  Kolltuke Fier (Fier) March 24, 2019 Check with seller

  KEND KOLLTUQESH NGJYRA MUSTARD MUND TE POROSITET NE NGJYRA TE TJERA DHE ME PERMASA TE NDRYSHME Kontakt: 0675011100 / 0675011000 Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier Ju mirëpresim!

 • DHOME GJUMI PER FEMIJE

  DHOME GJUMI PER FEMIJE

  Dhoma Gjumi Fier (Fier) March 22, 2019 Check with seller

  DHOME GJUMI PER FEMIJE NGJYRE ROZE DHE BLU MUND TE POROSITET EDHE NE PERMASA DHE NGJYRA TE TJERA Kontakt: 0675011100 / 0675011000 Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier Ju mirëpresim!

Popular in Gjej Zgjidhje!